SK K2 Prostějov
Pojď hrát florbal!
Členská sekce
Fanshop
Facebook
Flickr
Instagram
Platform X
YouTube
Zonerama
Pojď hrát florbal!
Členská sekce
Fanshop
Facebook
Flickr
Instagram
Platform X
YouTube
Zonerama
MENU
O nás
Informace o oddílu
Historie oddílu
Členské příspěvky
Sociální program
Pojď hrát florbal!
Kontakty
Týmy
Muži
Muži B
Muži C
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Tréninky
Tréninky
Kde trénujeme?
Trenéři
Partneři
Články
Galerie
O nás
Informace o oddílu
Historie oddílu
Členské příspěvky
Sociální program
Pojď hrát florbal!
Kontakty
Týmy
Muži
Muži B
Muži C
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Tréninky
Tréninky
Kde trénujeme?
Trenéři
Partneři
Články
Galerie
Pojď hrát florbal!
Členská sekce
Fanshop
Facebook
Flickr
Instagram
Platform X
YouTube
Zonerama
O nás
Informace o oddílu
Historie oddílu
Členské příspěvky
Sociální program
Pojď hrát florbal!
Kontakty
Týmy
Muži
Muži B
Muži C
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Tréninky
Tréninky
Kde trénujeme?
Trenéři
Partneři
Články
Galerie
Pojď hrát florbal!
Členská sekce
Fanshop
Facebook
Flickr
Instagram
Platform X
YouTube
Zonerama
Starší žáci
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Starší žáci
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Soutěž
Všechny soutěže
Liga starších žáků - skupina 7
Olomoucký přebor starších žáků
Družstvo
Všechna družstva
Starší žáci
Starší žáci
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2023
sobota
16. 9.
Fbc Topgal Šternberk
SK K2 Prostějov
so 16. 9. 2023 8:30
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Liga starších žáků - skupina 7, 2. kolo
10:2
so 16. 9. 2023 8:30
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Liga starších žáků - skupina 7, 2. kolo
sobota
16. 9.
SK K2 Prostějov
Asper Šumperk
so 16. 9. 2023 12:20
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Liga starších žáků - skupina 7, 2. kolo
1:12
so 16. 9. 2023 12:20
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Liga starších žáků - skupina 7, 2. kolo
sobota
30. 9.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC Tornáda Lutín
so 30. 9. 2023 8:30
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 1. kolo
4:9
so 30. 9. 2023 8:30
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 1. kolo
sobota
30. 9.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC Přerov B
so 30. 9. 2023 12:20
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 1. kolo
5:5
so 30. 9. 2023 12:20
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 1. kolo
říjen 2023
sobota
14. 10.
FBC ZŠ Uničov
SK K2 Prostějov
so 14. 10. 2023 10:10
@
MSH Mlýnská Mohelnice
,
Liga starších žáků - skupina 7, 4. kolo
5:4
so 14. 10. 2023 10:10
@
MSH Mlýnská Mohelnice
,
Liga starších žáků - skupina 7, 4. kolo
sobota
14. 10.
FBC Mohelnice
SK K2 Prostějov
so 14. 10. 2023 13:00
@
MSH Mlýnská Mohelnice
,
Liga starších žáků - skupina 7, 4. kolo
6:4
so 14. 10. 2023 13:00
@
MSH Mlýnská Mohelnice
,
Liga starších žáků - skupina 7, 4. kolo
listopad 2023
neděle
12. 11.
FBC Přerov
SK K2 Prostějov
ne 12. 11. 2023 10:10
@
Medvěd Aréna Moravský Beroun
,
Liga starších žáků - skupina 7, 5. kolo
18:0
ne 12. 11. 2023 10:10
@
Medvěd Aréna Moravský Beroun
,
Liga starších žáků - skupina 7, 5. kolo
neděle
12. 11.
SAMIGAS FBS Olomouc
SK K2 Prostějov
ne 12. 11. 2023 11:40
@
Medvěd Aréna Moravský Beroun
,
Liga starších žáků - skupina 7, 5. kolo
16:0
ne 12. 11. 2023 11:40
@
Medvěd Aréna Moravský Beroun
,
Liga starších žáků - skupina 7, 5. kolo
sobota
25. 11.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC Playmakers Prostějov
so 25. 11. 2023 8:00
@
SH Kostelec na Hané
,
Olomoucký přebor starších žáků, 6. kolo
4:6
so 25. 11. 2023 8:00
@
SH Kostelec na Hané
,
Olomoucký přebor starších žáků, 6. kolo
sobota
25. 11.
SK K2 Prostějov Yetti
SAMIGAS FBS Olomouc B
so 25. 11. 2023 10:20
@
SH Kostelec na Hané
,
Olomoucký přebor starších žáků, 6. kolo
3:19
so 25. 11. 2023 10:20
@
SH Kostelec na Hané
,
Olomoucký přebor starších žáků, 6. kolo
neděle
26. 11.
SK K2 Prostějov
FBC Hranice Orli
ne 26. 11. 2023 11:20
@
SH Gymnázium Uničov
,
Liga starších žáků - skupina 7, 7. kolo
6:5
ne 26. 11. 2023 11:20
@
SH Gymnázium Uničov
,
Liga starších žáků - skupina 7, 7. kolo
prosinec 2023
neděle
3. 12.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC Hranice Sokoli
ne 3. 12. 2023 8:30
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 4. kolo
6:5
ne 3. 12. 2023 8:30
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 4. kolo
neděle
3. 12.
SK K2 Prostějov Yetti
Fbc ClientIO Šternberk
ne 3. 12. 2023 11:10
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 4. kolo
5:10
ne 3. 12. 2023 11:10
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 4. kolo
sobota
9. 12.
SK K2 Prostějov Yetti
Asper Šumperk B
so 9. 12. 2023 15:55
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 7. kolo
10:6
so 9. 12. 2023 15:55
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 7. kolo
sobota
9. 12.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC TJ TATRAN LITOVEL
so 9. 12. 2023 18:40
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 7. kolo
2:9
so 9. 12. 2023 18:40
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 7. kolo
leden 2024
sobota
6. 1.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC Přerov B
so 6. 1. 2024 9:00
@
SH SK START PŘEROV
,
Olomoucký přebor starších žáků, 9. kolo
7:7
so 6. 1. 2024 9:00
@
SH SK START PŘEROV
,
Olomoucký přebor starších žáků, 9. kolo
sobota
6. 1.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC Tornáda Lutín
so 6. 1. 2024 11:40
@
SH SK START PŘEROV
,
Olomoucký přebor starších žáků, 9. kolo
4:6
so 6. 1. 2024 11:40
@
SH SK START PŘEROV
,
Olomoucký přebor starších žáků, 9. kolo
únor 2024
sobota
3. 2.
FBC ZŠ Uničov
SK K2 Prostějov
so 3. 2. 2024 14:40
@
SH Gymnázium Šumperk
,
Liga starších žáků - skupina 7, 2. kolo
3:4
so 3. 2. 2024 14:40
@
SH Gymnázium Šumperk
,
Liga starších žáků - skupina 7, 2. kolo
sobota
3. 2.
Asper Šumperk
SK K2 Prostějov
so 3. 2. 2024 16:10
@
SH Gymnázium Šumperk
,
Liga starších žáků - skupina 7, 1. kolo
12:2
so 3. 2. 2024 16:10
@
SH Gymnázium Šumperk
,
Liga starších žáků - skupina 7, 1. kolo
sobota
10. 2.
Fbc Topgal Šternberk
SK K2 Prostějov
so 10. 2. 2024 15:00
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Liga starších žáků - skupina 7, 1. kolo
6:2
so 10. 2. 2024 15:00
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Liga starších žáků - skupina 7, 1. kolo
sobota
24. 2.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC Hranice Sokoli
so 24. 2. 2024 14:45
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 12. kolo
5:8
so 24. 2. 2024 14:45
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 12. kolo
sobota
24. 2.
SK K2 Prostějov Yetti
Fbc ClientIO Šternberk
so 24. 2. 2024 17:25
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 12. kolo
2:5
so 24. 2. 2024 17:25
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 12. kolo
neděle
25. 2.
FBC Mohelnice
SK K2 Prostějov
ne 25. 2. 2024 10:10
@
MSH Mlýnská Mohelnice
,
Liga starších žáků - skupina 7, 3. kolo
8:2
ne 25. 2. 2024 10:10
@
MSH Mlýnská Mohelnice
,
Liga starších žáků - skupina 7, 3. kolo
březen 2024
neděle
10. 3.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC Playmakers Prostějov
ne 10. 3. 2024 10:10
@
SH Gymnázium Šumperk
,
Olomoucký přebor starších žáků, 14. kolo
10:2
ne 10. 3. 2024 10:10
@
SH Gymnázium Šumperk
,
Olomoucký přebor starších žáků, 14. kolo
neděle
10. 3.
SK K2 Prostějov Yetti
SAMIGAS FBS Olomouc B
ne 10. 3. 2024 14:50
@
SH Gymnázium Šumperk
,
Olomoucký přebor starších žáků, 14. kolo
10:12
ne 10. 3. 2024 14:50
@
SH Gymnázium Šumperk
,
Olomoucký přebor starších žáků, 14. kolo
sobota
23. 3.
FBC Mohelnice
SK K2 Prostějov
so 23. 3. 2024 11:50
@
SC NAPARIA Hranice na Moravě
,
Liga starších žáků - skupina 7, 5. kolo
7:3
so 23. 3. 2024 11:50
@
SC NAPARIA Hranice na Moravě
,
Liga starších žáků - skupina 7, 5. kolo
sobota
23. 3.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC TJ TATRAN LITOVEL
so 23. 3. 2024 12:40
@
TJ Sokol Olšany u Prostějova
,
Olomoucký přebor starších žáků, 15. kolo
0:12
so 23. 3. 2024 12:40
@
TJ Sokol Olšany u Prostějova
,
Olomoucký přebor starších žáků, 15. kolo
sobota
23. 3.
SK K2 Prostějov Yetti
Asper Šumperk B
so 23. 3. 2024 14:10
@
TJ Sokol Olšany u Prostějova
,
Olomoucký přebor starších žáků, 15. kolo
5:16
so 23. 3. 2024 14:10
@
TJ Sokol Olšany u Prostějova
,
Olomoucký přebor starších žáků, 15. kolo
sobota
23. 3.
SK K2 Prostějov
FBC Hranice Orli
so 23. 3. 2024 15:20
@
SC NAPARIA Hranice na Moravě
,
Liga starších žáků - skupina 7, 2. kolo
6:6
so 23. 3. 2024 15:20
@
SC NAPARIA Hranice na Moravě
,
Liga starších žáků - skupina 7, 2. kolo
neděle
31. 3.
Asper Šumperk
SK K2 Prostějov
ne 31. 3. 2024 14:20
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Liga starších žáků - skupina 7, 4. kolo
6:5
ne 31. 3. 2024 14:20
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Liga starších žáků - skupina 7, 4. kolo
duben 2024
sobota
20. 4.
SK K2 Prostějov
FBC Hranice Orli
so 20. 4. 2024 9:10
@
SH Gymnázium Uničov
,
Liga starších žáků - skupina 7, 6. kolo
5:1
so 20. 4. 2024 9:10
@
SH Gymnázium Uničov
,
Liga starších žáků - skupina 7, 6. kolo
sobota
20. 4.
FBC ZŠ Uničov
SK K2 Prostějov
so 20. 4. 2024 11:30
@
SH Gymnázium Uničov
,
Liga starších žáků - skupina 7, 6. kolo
4:8
so 20. 4. 2024 11:30
@
SH Gymnázium Uničov
,
Liga starších žáků - skupina 7, 6. kolo
sobota
20. 4.
Fbc Topgal Šternberk
SK K2 Prostějov
so 20. 4. 2024 15:00
@
SH Gymnázium Uničov
,
Liga starších žáků - skupina 7, 4. kolo
3:7
so 20. 4. 2024 15:00
@
SH Gymnázium Uničov
,
Liga starších žáků - skupina 7, 4. kolo
květen 2024
sobota
4. 5.
FBC Playmakers Prostějov
SK K2 Prostějov Yetti
so 4. 5. 2024 8:30
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 18. kolo
3:2
so 4. 5. 2024 8:30
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 18. kolo
sobota
4. 5.
FBC Přerov B
SK K2 Prostějov Yetti
so 4. 5. 2024 11:10
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 18. kolo
6:12
so 4. 5. 2024 11:10
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 18. kolo
sobota
4. 5.
SK K2 Prostějov Yetti
FBC Hranice Sokoli
so 4. 5. 2024 15:00
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 18. kolo
4:4
so 4. 5. 2024 15:00
@
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
,
Olomoucký přebor starších žáků, 18. kolo