První a druhé kolo poháru jsme zvládli

První kolo poháru se výsledkově nepodařilo, přesto ze 4. místa muži postoupili do kola druhého. Ve druhém kole na domácí půdě vyzvali Mohelnici, se kterou si poradili a netrpělivě vyhlíží třetí kolo.

1. kolo poháru

Ale pojďme postupně. První skupinové kolo nás zavedlo do Uničova, kde jsme postupně narazili na místní Uničov, Chrudim, SXMRLDu Prostějov a Světlou nad Sázavou.

Sobota 24. srpna

SK K2 Prostějov - FBC ZŠ Uničov 2:7 (1:2, 1:3, 0:2)
Branky: Valigura (vlastní branka), Krnáč (Konečný)

SK K2 Prostějov - FBK Piráti Sokol Chrudim 8:2 (2:0, 5:0, 1:2)
Branky: Godla (Lošťák), Krnáč (Trnečka) Smička (Trnečka), Konečný (Zips), Zips (Konečný), Godla (Trnečka), Krnáč (Smička), Zips (Konečný)

Neděle 25. srpna

SK K2 Prostějov - SXMRLD Prostějov 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
Branky: Laurenčík J. (Laurenčík V.), Báthory (Laurenčík J.)

SK K2 Prostějov - Sklo Bohemia Světlá n/S 4:7 (1:3, 2:3, 1:1)
Branky: Godla (Laurenčík), Zipis, Krnáč (Trnečka), Krnáč (Trnečka)

Sestava:

Zatloukal, Zbořil R. – Veselý, Schön – Zips, Trnečka – Čejka, Báthory – Lošťák, Laurenčík V., Godla – Smička, Konečný, Krnáč – Laurenčík J., Babinec, Grepl – Král, Kouřil

Komentář trenéra:

Pohár je pro nás především přípravou do sezóny, aby nám ukázal přednosti a nedostatky, na kterých je potřeba před startem soutěže zapracovat. Vyzkoušeli jsme hráče z juniorky a kluky z B-týmu, kterým jsme v prvním kole chtěli dát prostor bez ohledu na výsledek nebo průběžný stav utkání. První kolo nám i přes nepříznivé výsledky dalo to, co jsme od těchto zápasů očekávali. Jako bonus nám navíc čtvrté místo stačilo k postupu do dalšího kola.

2. kolo poháru

Druhé kolo nám přisoudilo na domácí palubovku divizní Mohelnici. Pro nás tedy měření sil s týmem hrající soutěž, do které se chceme probojovat. K utkání, i díky faktu, že hrajeme před početným domácím publikem, přistupujeme jinak, než k prvnímu kolu.

SK K2 Prostějov – FBC Mohelnice 8:7 (1:3, 3:1, 4:3)
Branky: Schön (Trnečka), Krnáč (Schön), Smička (Veselý), Krnáč (Trnečka), Krnáč (Kouřil), Kouřil (Smička), Godla (Laurenčík V.), Laurenčík V. (Lošťák)