Muži A: První výhra sezóny

Napravit reputaci se vydali hráči áčka k Opavě. Soupeřem byla rezerva Slovanu Havířov a ostravské Letky.

SK K2 Prostějov – Slovan Havířov B 2:6 (2:2, 0:4, 0:0)
Branky: Smička, Smička (Konečný)

Po rychle inkasované brance otáčíme skóre a ve čtvrté minutě jdeme do vedení. Ještě do konce třetiny soupeř srovnává. Zápas se láme ve druhé třetině. Po obdržené brance máme možnost přesilové hry, o kterou se po minutě připravujeme dohraným soubojem u mantinelu. Po brance na 2:4 a 2:5 je nálada pod bodem mrazu a po dalším vyloučení padá do naší sítě míček po šesté. První třetina kopíruje tu první. Hra je vyrovnaná, ale gólový účet ze druhé třetiny zůstává uzavřený.

SK K2 Prostějov – FBC Letka B 9:7 (4:3, 2:2, 2:3)
Branky: Godla (Zips), Godla (veselý), Konečný (Trnečka), Schön (Konečný), Godla (Kouřil) Trnečka (Lošťák), Zips (Kouřil), Godla (Zips), Smička (Schön)

Do druhého zápasu jdeme v pozměněné sestavě a daří se nám zlepšit produktivita. Účet první třetiny uzavírá brankou na 4:3 v čase 14:59 Šeňa. Ačkoliv soupeř vždy vyrovná, do vedené ho už po zbytek zápasu nepustíme. Na každé vyrovnání reagujeme vstřelenou brankou a v polovině třetí třetiny si vybudujeme čtyřbrankový polštář. Místo klidného dohrání zápasu po zmatcích v obraném pásmu rychle inkasujeme a soupeř se dotáhne dvě minuty před koncem na rozdíl dvou branek. Vzápětí mohlo být ještě hůře, kdyby se Coufalovi nepodařilo zneškodnit trestné střílení. Při závěrečné power-play skvěle vystupujeme proti střelcům do bloku a zápas dotahujeme do vítězného konce.