Junioři: Na úvod bez bodů

K úvodnímu dvojzápasu nové sezóny vyrážíme do nedalekého Přerova, kde nás čekala dvě velmi těžká derby.

SK K2 Prostějov – FBC Přerov 3:6 (2:2, 0:4, 1:0)
Branky: Jašurek, Bujnoch (Jašurek), Kaprál (Ředina)

Po vyrovnané první třetině, kdy držíme s domácími krok, přichází série oslabení ve třetině druhé, která láme zápas. Přerov hraje své přesilovky zkušeně a odskakuje na rozdíl čtyř branek. Ve třetí třetině jsme disciplinovaní a přesilové hry se naskytnou i nám. Jednu z nich se nám podaří využít a zapisujeme alespoň dílčí úspěch v podobě vyhrané poslední periody.

SK K2 Prostějov - FBS Olomouc 5:17 (0:7, 4:6, 1:4 )
Branky: Jašurek, Zips (Dvorský), Zbořil (Inderka), Kaprál, Jašurek (Zedníček)

Hororový vstup do utkání, kdy v sedmé minutě prohráváme 0:6. Olomouc hraje výborně na naší obranné polovině a my nestíháme dostupovat hráče v před brankovém prostoru a z druhé vlny. Budiž nám povzbuzením pět branek v síti soupeře.