Dorostenci B: První vybojovaný bod.

Na 4. turnaji dorostenců B jsme se utkali proti FBK Jeseník a FBC Vikýřovice.

FBK Jeseník — SK K2 Prostějov 12:0 (4:0, 4:0, 4:0)

První zápas jsme sehráli s lídrem tabulky FBK Jeseník. Výsledek byl sice 12:0, ale podle mě to bylo jedno z těch lepších utkáních, které naši hráči odmakali. I když jsme dostali pár zbytečných gólů po individuálních chybách, tak naše rozehrávka nám fungovala. Samozřejmě byl problém s koncovkou, ale do šancí jsme se dostávali.

FBC Vikýřovice — SK K2 Prostějov 5:5 (2:3, 2:1, 1:1)

Branky: 2x Svoboda T. (Zbránek, Elsnerová), 2x Vašková E. (Motalová, Zbránek), Laurenčíková A. (Janura)

Do druhého zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a namotivovaně. Troufám si říct, že průběh zápasu byl v našich rukách, ale bohužel jsme se hodně nadřeli na gól oproti soupeři, který trestal každou naši chybu. V posledních třech minutách za stavu 4:5 pro soupeře jsme se tlačili do brány a měli jsme jednu šanci za druhou, kterou jsme nedokázali proměnit. V poslední minutě jsme ale skóre upravili na 5:5 a měli jsme velkou naději, že domů povezeme 3 body, což se bohužel nestalo.