ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV
KOLO DATUM ČAS KATEGORIE DOMÁCÍ HOSTÉ HALA
22 2018022424.02.2018 08:00 mladší žáci Fbc Blau Šternberk SK K2 Prostějov SH Ecce homo Šternberk
22 2018022424.02.2018 09:10 mladší žáci FBK Jeseník SK K2 Prostějov SH Ecce homo Šternberk
22 2018022424.02.2018 10:55 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC Lipník SH Ecce homo Šternberk
22 2018022424.02.2018 12:40 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC Přerov Predátoři SH Ecce homo Šternberk
15 2018022424.02.2018 13:00 muži B SK K2 Prostějov B FBC TJ TATRAN LITOVEL SH Kostelec na Hané
15 2018022424.02.2018 16:45 muži B SK K2 Prostějov B TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B SH Kostelec na Hané
16 2018022525.02.2018 09:40 dorostenci SK K2 Prostějov FBS Olomouc B SC NAPARIA Hranice na Moravě
16 2018022525.02.2018 14:20 dorostenci Floorball player FBC Droždín SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
22 2018030303.03.2018 08:00 elévové SK K2 Prostějov FBC Přerov Ďáblové SH RG a ZŠ Prostějov
16 2018030303.03.2018 09:30 muži A FBC VÁLEC Český Těšín SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
22 2018030303.03.2018 09:30 elévové FBC ZŠ Uničov Yellow SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
22 2018030303.03.2018 10:30 elévové SK K2 Prostějov FBS Olomouc Rangers
22 2018030303.03.2018 11:00 elévové FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
22 2018030303.03.2018 12:30 elévové SK K2 Prostějov FBC Hranice SH RG a ZŠ Prostějov
16 2018030303.03.2018 12:30 muži A FBC Mohelnice SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
24 2018030404.03.2018 00:00 elévové SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov Yellow
24 2018030404.03.2018 00:00 elévové FBC Přerov Plameny SK K2 Prostějov
18 2018030404.03.2018 09:30 junioři FbC KOVO KM Frýdek-Místek SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
18 2018030404.03.2018 12:30 junioři FBC Přerov SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
18 2018031111.03.2018 08:00 dorostenci FBS Olomouc A SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
18 2018031111.03.2018 09:25 přípravka SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov Black SC NAPARIA Hranice na Moravě
18 2018031111.03.2018 10:15 přípravka FBC Hranice SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
18 2018031111.03.2018 11:05 přípravka SK K2 Prostějov FBC Traweko Lipník SC NAPARIA Hranice na Moravě
18 2018031111.03.2018 11:55 přípravka FBC ZŠ Uničov Yellow SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
18 2018031111.03.2018 13:50 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Mohelnice SH RG a ZŠ Prostějov
24 2018031717.03.2018 08:00 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC Přerov Panteři SH RG a ZŠ Prostějov
18 2018031717.03.2018 09:00 muži B JAMAJKA KOJETÍN SK K2 Prostějov B SH Kojetín
24 2018031717.03.2018 09:45 mladší žáci Fbc Schwarz Šternberk SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
20 2018031717.03.2018 10:30 junioři SK K2 Prostějov FBC Vikings Kopřivnice SH ZŠ Čeladná
18 2018031717.03.2018 11:30 muži B Fbc Šternberk SK K2 Prostějov B SH Kojetín
11 2018031717.03.2018 11:30 ženy FBC Spartak Bílovec SK K2 Prostějov ČPP Aréna Ostrava
24 2018031717.03.2018 11:30 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC Hranice SH RG a ZŠ Prostějov
24 2018031717.03.2018 13:15 mladší žáci FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
11 2018031717.03.2018 13:50 ženy SK K2 Prostějov FBS Olomouc B ČPP Aréna Ostrava
20 2018031717.03.2018 15:00 junioři SK K2 Prostějov FBC ORCA KRNOV SH ZŠ Čeladná
25 2018032424.03.2018 00:00 elévové Fbc Šternberk SK K2 Prostějov
25 2018032424.03.2018 00:00 elévové SK K2 Prostějov FBK Jeseník
25 2018032424.03.2018 09:05 elévové FBC Lipník SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
25 2018032424.03.2018 10:15 elévové FBC Tornáda Lutín SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
25 2018032424.03.2018 11:25 elévové SK K2 Prostějov FBC Droždín SH Senice na Hané
25 2018032424.03.2018 12:35 elévové SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk SH Senice na Hané
27 2018032525.03.2018 00:00 elévové FBC ZŠ Uničov Black SK K2 Prostějov
27 2018032525.03.2018 00:00 elévové SK K2 Prostějov FBC Tornáda Lutín
20 2018032525.03.2018 10:20 starší žáci FBC ZŠ Uničov SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
19 2018032525.03.2018 10:20 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Hranice SH TJ Spartak Přerov
20 2018032525.03.2018 12:40 starší žáci SK K2 Prostějov Floorball player FBC Droždín SH SŠP Rooseveltova Olomouc
19 2018032525.03.2018 12:40 dorostenci FBC ZŠ Uničov SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
19 2018033131.03.2018 00:00 muži B FBC Mohelnice B SK K2 Prostějov B
19 2018033131.03.2018 00:00 muži B FBC Droždín SK K2 Prostějov B
18 2018033131.03.2018 10:10 starší žáci FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov
18 2018033131.03.2018 13:40 starší žáci SK K2 Prostějov FBS Olomouc B
10 2018040101.04.2018 16:20 ženy FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov
10 2018040101.04.2018 18:40 ženy SK K2 Prostějov PASKOV SAURIANS
19 2018040707.04.2018 00:50 přípravka FBC Mohelnice SK K2 Prostějov
27 2018040707.04.2018 01:10 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov
19 2018040707.04.2018 01:40 přípravka SK K2 Prostějov FBS Olomouc Sharks
27 2018040707.04.2018 02:20 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC Přerov Predátoři
19 2018040707.04.2018 02:55 přípravka FBS Olomouc Penguins SK K2 Prostějov
19 2018040707.04.2018 03:45 přípravka SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov Black
27 2018040707.04.2018 04:05 mladší žáci FBS Olomouc Rangers SK K2 Prostějov
27 2018040707.04.2018 05:15 mladší žáci FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov
21 2018040707.04.2018 11:00 junioři SK K2 Prostějov FbK Horní Suchá
21 2018040707.04.2018 14:00 junioři SK K2 Prostějov Fbc Excalibur Šternberk
12 2018040808.04.2018 08:30 ženy SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk
12 2018040808.04.2018 10:50 ženy SKP Nový Jičín - FBK Frenštát SK K2 Prostějov
19 2018041515.04.2018 00:00 muži A SK K2 Prostějov SK Domaslavice
19 2018041515.04.2018 00:00 muži A FBC Piranha Přerov B SK K2 Prostějov
21 2018041515.04.2018 00:00 starší žáci FBC Zeal Lipník SK K2 Prostějov
22 2018041515.04.2018 01:10 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Lipník
21 2018041515.04.2018 02:20 starší žáci SK K2 Prostějov FBC Přerov
22 2018041515.04.2018 04:40 dorostenci FBC Přerov SK K2 Prostějov
24 2018042828.04.2018 00:00 přípravka SK K2 Prostějov FBS Olomouc Sharks
24 2018042828.04.2018 01:15 přípravka FBC Traweko Lipník SK K2 Prostějov
24 2018042828.04.2018 02:30 přípravka SK K2 Prostějov FBS Olomouc Tigers
24 2018042828.04.2018 03:45 přípravka FBC Hranice SK K2 Prostějov
13 2018042828.04.2018 13:15 ženy FBS Olomouc B SK K2 Prostějov
13 2018042828.04.2018 19:05 ženy SK K2 Prostějov FBC Vikings Kopřivnice
21 2018042929.04.2018 08:00 muži A SK K2 Prostějov FBC Mohelnice
22 2018042929.04.2018 11:15 muži B IBK Bisons Přerov SK K2 Prostějov B
21 2018042929.04.2018 12:30 muži A SK K2 Prostějov FBC Playmakers Prostějov
22 2018042929.04.2018 13:45 muži B SK K2 Prostějov B FBC Hranice B
14 2018050505.05.2018 01:10 ženy SK K2 Prostějov FBC Spartak Bílovec
14 2018050505.05.2018 03:30 ženy PASKOV SAURIANS SK K2 Prostějov
31 2018050606.05.2018 00:35 mladší žáci FBC Přerov Predátoři SK K2 Prostějov
31 2018050606.05.2018 01:45 mladší žáci SK K2 Prostějov FBS Olomouc Stars
31 2018050606.05.2018 02:55 mladší žáci SK K2 Prostějov Fbc Blau Šternberk
31 2018050606.05.2018 04:05 mladší žáci FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov