ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV

VŠECHNY ČLÁNKY - Muži B

Letní posila pro B tým Michal Korčák

Přinášíme vám pokračování rozhovorů s letními posilami a přírůstky do sestav našich mužských týmů. V minulých týdnech probíhala na našem Facebooku anketa, kde jste vybírali s kým chcete mít příští rozhovor . Upřednostnili jste Michala Korčáka před Pavlem Bezouškou.

Datum: 14.3.2018

Muži B v Kostelci vybojovali 4 body.

V sobotu 24. února odehráli muži B týmu další ligové kolo v Kostelci na Hané, ale jako pořádající tým.

Datum: 25.2.2018

Muži B vyloupili Hranice

Před sobotním turnajem se omluvilo několik hráčů, kteří byli nakonec skvěle zastoupeni hráči A týmu. To napomohlo k zisku skvělých šesti bodů a dalšímu posunu v tabulce.

Datum: 28.1.2018

Muži B: Poslední dva turnaje přinesly posun tabulkou

Muži "B" se po nepříliš vydařeném startu sezóny přeci jen rozehráli a z posledních dvou turnajů brali celkem děvět bodů.

Datum: 15.1.2018

Béčko nedokázalo proměňovat šance a z Olomouce přivezlo pouze tři body

Po minulých kolech, kdy jsme nesbírali tolik bodů, jak jsme si představovali, jsme vycestovali do nedalekého krajského města, s cílem konečně dvakrát bodovat na plno. Soupeři z Litovle a Mohelnice nepatřili zrovna k nejtěžším, tudíž cíl šesti bodů se zdál reálný.

Datum: 28.11.2017

Béčko i přes dobrý výkon přivezlo z Kojetína pouhý bod

Záložní tým Prostějova se vydal k druhému pokračování Olomoucké ligy do nedalekého Kojetína, aby se střetl s dalšími béčky, tentokráte ze Šumperka a Olomouce. I přes povedenou hru a herní převahu se nám podařilo bodovat pouze s Olomoucí.

Datum: 19.10.2017

B tým na úvod sezony dokázal bodovat

V neděli 17. září B tým odcestoval do Přerova k prvním utkání sezóny. Zde se střetl v miniderby s Kostelcem na Hané a poté s nováčkem soutěže - Kojetínem. V sestavě se objevili staronové tváře, ale i řada juniorů, kteří poprvé okusili mužskou kategorii.

Datum: 18.9.2017

Muži B mají sezónu také za sebou

V posledním turnaji sezony přijel do našeho města soupeř z nedalekého Přerova a jejich sousedé z Lipníka.

Datum: 24.5.2017

Béčko z Libiny nepřivezlo ani bod

Finišuje i Olomoucká liga, kde nastupuje náš rezervní tým, který se minulý víkend vydal do daleké Libiny. Domácí, kteří díky úvodnímu vítězství v turnaji, mohli předčasně slavit titul a postup do Regionální ligy, byli jedním ze dvou našich soupeřů. Ovšem nejprve jsme se střetli s Litovlí, kterou jsme chtěli jednoznačně porazit.

Datum: 5.4.2017

Osmnáct branek béčku stačilo pouze na tři body

Další z řady soutěžních turnajů odehrála rezerva prostějovského eskáčka v Hranicích proti záložnímu celku Šumperka a jasně poslednímu Lipníku nad Bečvou. Bohužel je chřipková sezóna a několik hráčů skolila nemoc.

Datum: 7.3.2017