ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV

VŠECHNY ČLÁNKY - Muži A

Představujeme trenéra mužů A týmu Martina Fráňu.

Muži před sezonou vyhlásili nejvyšší cíle - postup do vyšší soutěže. Kromě nutných posil do hry bylo potřeba angažovat i kvalitního trenéra. Před prvním kolem poháru byl z několika kandidátů do této funkce jmenován velmi zkušený Martin Fráňa.

Datum: 23.10.2017

Muži A: Konec v Poháru, dobrý start do ligy

Hlavní mužský tým má za sebou perný týden. Po zápase 4. kola Poháru během státního svátku následoval o víkendu start do Regionální ligy.

Datum: 3.10.2017

Muži ve čtvrtém kole poháru vyzvou ostravskou Letku

Tažení mužů pohárem nadále pokračuje, díky Honzovi Smičkovi, který ve třetím kole vystřelil vysněný postup. Ve 4. kole kole tak naše borce čeká ostravský celek FBC Letka.

Datum: 18.9.2017

Muži - Smička trefil v prodloužení už 4. kolo Poháru

Pohárové tažení obrozeného týmu mužů napsalo další kapitolu a minimálně ještě jedno dějství bude odehráno. Navrátilec Jan Smička trefil v prodloužení postup do 4. kola.

Datum: 11.9.2017

Muži výborně - postupují již do třetího kola poháru

Mužský celek má za sebou povedený start do letošního ročníku Poháru České pojišťovny. Oproti loňskému roku tým začal rovnou v prvním kole hraném turnajovým systémem během víkendu 26. a 27. sprna, aby z pozice vítěze skupiny vyzval o týden později tým Havlíčkova Brodu hrajícího Národní ligu.

Datum: 5.9.2017

Představujeme první posilu do nové sezóny

Muži A letos vyhlásili jasný cíl a tím je postup do vyšší soutěže! Tomu se taky musí jít naproti a vybudovat silnější kádr. Jednou z prvních posil do útočných řad je bývalý hráč našeho klubu Jirka Zajíček, který se vrací po 5 letech.

Datum: 25.8.2017

Jakub Krnáč: "Nejraději vzpomínám na léta v juniorce"

Přinášíme Vám další rozhovor. Po zpovědi Michala Vašuta a Tomáše Krátkého,tedy zástupce obranné řady a brankářské školy, nám chybí vyplnit prostor z útoku. Tento prostor bude moci vyplnit čistokrevný útočník, který nemá problém se vstřelením branky ani s vytvořením gólové přihrávky. Následující rok bude působit v barvách SK K2 Prostějov již šestou sezónu a za tuto dobu se postaral ve 120 zápasech o 154 branek a 157 asistencí a s 311 kanadskými body se řadí na historicky druhé místo v produktivitě celého klubu.

Datum: 18.8.2017

Tomáš Krátky: "Po úspěchu skutečně prahnu ..."

Máme tady v pořadí druhý rozhovor, na který jsem si pozval zástupce z řad gólmanů a to samotnou jedničku A-týmu posledních let. Není to nikdo jiný, než Tomáš Krátký. Tento zkušený gólman prožil své začátky v konkurenčním FbC Playmakers Prostějov, kde na vlastní kůži okusil tempo 2. ligy a nyní ho čeká již čtvrtá sezóna ve službách SK K2 Prostějov.

Datum: 18.8.2017

Michal Vašut: "Vše bude záviset na tom, jak na tom budeme fyzicky."

Přinášíme Vám milé zpestření okurkové sezóny v podobě série rozhovorů se členy mužského A týmu. První zpověd podstoupí jeden z našich nejzkušenějších hráčů, který působí na florbalové scéně již druhou dekádu. Není to nikdo jiný než stabilní opora obranných řad Michal Vašut.

Datum: 9.8.2017

I muži A mají po sezóně

Poslední turnaj zavál mužské Áčko do stísněných prostor haly v Libině a zatímco prostor byl úzký, obrana Prostějova naopak otevřená a výsledkem byly dvě prohry a konečné 5. místo, což není neúspěch.

Datum: 20.5.2017