ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV

VŠECHNY ČLÁNKY - Muži A

Rozhovor Martin Fráňa: Je nutné, aby mladší hráči zlepšili přístup v řadě věcí

Požádali jsme o rozhovor trenéra A týmu, který zhodnotil uplynulou sezonu a plány do budnoucna.

Datum: 25.5.2018

Rozhovor: Ondřej Král zhodnotil uplynulou sezónu.

Úvod sezony se mu povedl na výbornou. Svým výkonem v přátelském utkání si vysloužil hostování v Olomouci, kde působil v nejvyšší juniorské soutěži. O uplynulé sezóně a plánech do budoucna se rozpovídal Ondřej Král

Datum: 25.5.2018

Muži A: Zlatá tečka na závěr a postup do Divize.

Po turnaji v Přerově, kde Prostějov získal čtyři body, byl na programu poslední turnaj letošní sezóny a to na domácí půdě Reálného gymnázia. Tabulka mluvila jasně, pokud Prostějov chce ligu vyhrát, tak bezpodmínečně musí získat dvě výhry. Soupeřem jim byli nejprve hráči posledního celku z Mohelnice a jako rozhodující duel bylo na programu dne peprné derby s Fbc Playmakers Prostějov.

Datum: 14.5.2018

Rozhovor: Překvapení letošního ročníku Pavel Bezouška

Po Michalu Korčákovi jsme vyzpovídali asi největší překvapení letošního ročníku - Pavla Bezoušku. Ten se po návratu mezi mantinely prodral z B týmu rovnou do elitního týmu.

Datum: 19.3.2018

Muži A: Čtyři body a udržení první příčky

Prostějované se opět představili v Mohelnici, kde se utkali s Českým Těšínem a domácím mužstvem. Papírově to měl být dvojzápas z kategorie méně náročných, ovšem realita byla původním předpokladům na míle vzdálená. Celý turnaj se z důvodu velkého počtu omluvenek musel odehrát na dvě formace, které se chtěly porvat o maximální počet bodů.

Datum: 7.3.2018

Muži A: Klíčový turnaj pouze za tři body

V neděli 18. února se mužský A tým vypravil do Mohelnice, aby změřil síly s městským rivalem FBC Playmakers Prostějov a okresním sokem TJ Sokol Kostelec na Hané - HK.

Datum: 19.2.2018

Muži A: Dominance a trápení za šest bodů

Muži A se vypravili do 105 km vzdáleného Brušperku, aby se poprali o dalších šest bodů, které nakonec i s pořádnou dávkou štěstí získali.

Datum: 9.2.2018

Muži A: Důležité turnaje přijdou nyní

Muži A za sebou mají přesně polovinu soutěže. Během deseti zápasů předvedli řadu kvalitních výkonů, ale zatím se nikdo v rámci Regionální ligy MS a OL krajů nevyvaroval výpadkům a prohrám.

Datum: 15.1.2018

Richard Rexa: První zahraniční posila

Na konci měsíce září ve čtvrtém kole A tým přivítal do svých řad další posilu do útoku - Richarda Rexu.

Datum: 26.11.2017

Představujeme trenéra mužů A týmu Martina Fráňu.

Muži před sezonou vyhlásili nejvyšší cíle - postup do vyšší soutěže. Kromě nutných posil do hry bylo potřeba angažovat i kvalitního trenéra. Před prvním kolem poháru byl z několika kandidátů do této funkce jmenován velmi zkušený Martin Fráňa.

Datum: 23.10.2017