Partneři klubu
Město Prostějov
Olomoucký kraj
Sportcentrum DDM
Sportovní klub K2
DD Sport
Fe – Mat
VaK Prostějov
Grewis
Laser Technology

Florbalové weby
Oficiální stránky mezinárodní florbalové unie
Oficiální stránky České florbalové unie

Média
Český florbalový server – Florbal.cz
Český florbalový server sekce ženy – Florbal.cz
Český florbalový server – FlorbalMag.cz

E-shopy s florbalovým vybavením:
Florbal.com
eflobal.cz
florbal-shop.cz

ODKAZY NA WEBOVÉ STRÁNKY NAŠICH SOUPEŘŮ pro sezonu 2016/2017:
Muži A: Regionální soutěž mužů – skupina 7:
FBC Hranice
FBC Mohelnice
FBC Piranha Spartak Přerov B
FBK Jeseník
FBS Olomouc
FBC Playmakers Prostějov
FBC Šternberk
“SK Domaslavice
TJ Sokol Kostelec na Hané – HK
TJ Stará Ves n/O Vosy

Muži B: Olomoucká liga mužů:
FBC Beerboys Libina
FBC Cannibals Lipník
FBC Hranice B
FBC Mohelnice B
FBC Spartak Přerov Oklies C
FBC TJ Tatran Litovel
FBS Olomouc B
FBC Asper Šumperk B
IBK Bisons Přerov
TJ Sokol Kostelec na Hané – HK B

Ženy: 3. liga žen – skupina 7:
FBC Spartak Bílovec
FBC ČPP Bystroň Croup Ostrava B
FBC Asper Šumperk
Paskov Saurians
SKP Nový Jičín – FBK Frenštát

Junioři: 2. liga juniorů – skupina D:
FBŠ Hattrick Brno
FBC Spartak Přerov
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
FBS Olomouc
FBC Asper Šumperk
FbK Horní Suchá
Florbal Torpedo Havířov
Panthers Otrokovice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Znojmo LAUFEN CZ

Dorostenci: 2. liga dorostenců – skupina 7A:
FBC Hranice
FBC Mohelnice
FBC Spartak Přerov
FBK Jeseník
FBC Lynx Šumperk
FBS Olomouc
FBC Asper Šumperk
Floorball Player FBC Droždín
TJ Postřelmov

Starší žáci: Olomoucká liga starších žáků:
FBC Hranice
FBC Mohelnice
FBC Spartak Přerov
FBC ZŠ Uničov
FBK Jeseník
FBS Olomouc
FBC Asper Šumperk
FBC Topgal Šternberk
Floorball Player FBC Droždín

Mladší žáci: Olomoucká liga mladších žáků:
FBC Droždín
FBC Hranice
FBC Lipník
FBC Mohelnice
FBC Spartak Přerov Panteři
FBC Spartak Přerov Predátoři
FBC Tornádo Lutín
FBC ZŠ Uničov
FBK Jeseník
FBS Olomouc Rangers
FBS Olomouc Stars
FBC Asper Šumperk
FBC Šternberk

Elévové: Olomoucká liga elévů:
FBC Droždín
FBC Hranice
FBC Lipník
FBC Mohelnice
FBC Spartak Přerov Plameny
FBC Spartak Přerov Ďáblové
FBC TJ Tatran Litovel
FBC Tornádo Lutín
FBC ZŠ Uničov
FBS Olomouc
FBC Asper Šumperk
FBC Šternberk
Rybičky FBC Tatran Litovel

Přípravka: Olomoucká liga přípravek:
FBC Hranice
FBC Mohelnice
FBC Spartak Přerov Kosatky
FBC Spartak Přerov Tučňáci
FBC Spartak Přerov Žraloci
FBC TJ Tatran Litovel
FBC Traweco Lipník
FBC ZŠ Uničov Black
FBC ZŠ Uničov Yellow
FBS Olomouc Sharks
FBS Olomouc Tigers
FBC Blaues Secco Šternberk
FBC Schwarzes Secco Šternberk